Header Top
Profesjonalne usługi dźwigowe

Dźwigi samojezdne Zabrze

page title border bottom line

Świadczymy usługi dźwigowe na potrzeby osób prywatnych oraz firm. Z branżą jesteśmy związani już od 1998 roku, co pozwoliło nam rozbudować flotę i dopasować ją do potrzeb różnych Klientów. Podstawą oferty jest wynajem dźwigów w Zabrzu i okolicach. Wynajem dźwigów na Śląsku to usługa wraz z obsługą doświadczonego operatora, który posiada stosowne uprawnienia. Sprawna obsługa i precyzja pozwalają na szybkie wykonywanie potrzebnych prac.

Park maszynowy dostosowaliśmy do różnych potrzeb – ofertujemy zarówno duże maszyny o udźwigu sięgającym 100 ton i wysięgniku do 71 m, jak i zwrotne dźwigi samojezdne podnoszące do 40 ton (z ramionami teleskopowymi o długości 30 m). Maszyny mogą pracować zarówno na gęsto zabudowanym terenie, jak i na nowych placach budowy. Oferowane dźwigi doskonale sprawdzają się do załadunku i rozładunku ciężkich maszyn lub pojazdów, montażu konstrukcji stalowych, reklam i oświetlenia, jak i prac na dachach budynków.

Jak wynająć dźwig w Krakowie?


Zapraszamy do kontaktu:
– telefonicznego +48 501 620 618
– mailowego biuro@zurawie.info 


Pobierz, wypełnij i prześlij:
formularz zamówienia

Wynajem dźwigów Zabrze

Tagi: dźwig Zabrze, usługi dźwigowe Zabrze, wynajem dźwigów Zabrze, dźwig Zabrze wynajem, dźwig wynajem Zabrze, wynajem żurawi Zabrze, żuraw Zabrze, dźwigi samochodowe Zabrze, wynajem żurawia Zabrze, żurawie samochodowe Zabrze, żurawie Zabrze, żurawie wynajem Zabrze, żurawie samochodowe wynajem Zabrze, dźwigi Zabrze, wynajem dźwigu Zabrze