Header Top
Profesjonalne usługi dźwigowe

Dźwigi Śląsk

page title border bottom line
Sprawdź naszą flotę dźwigów w następujących miastach na terenie województwa śląskiego:

Wynajem dźwigów na Śląsku to bardzo często realizowana przez nas usługa. W tym bowiem regionie naszego kraju funkcjonuje ogromna liczba firm, które potrzebują dostępu do niezawodnych maszyn oraz usług wykwalifikowanych operatorów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z niej. 


Czym charakteryzują się nasze maszyny?


Dźwigi, które wynajmujemy na Śląsku to maszyny samojezdne, które są niezbędne przy wykonywaniu różnego typu prac montażowych. W ofercie dostępne są pojazdy od marek, takich jak między innymi:

  • Liebherr,
  • Terex Demag,
  • Tadano Faun.

Usługa wynajmu dźwigów na terenie Śląska dotyczy zarówno mniejszych, jak i większych maszyn. W związku z tym mogą Państwo podnosić załadunek na wysokość zarówno 30 metrów, jak i na przykład 71 metrów. Jednocześnie dysponujemy dźwigami o różnym maksymalnym obciążeniu. Może być to na przykład 40 lub 100 ton. Za sprawą zróżnicowanego parku maszynowego złożonego między innymi z dźwigów samojezdnych nasze maszyny odnajdują zastosowanie w wielu branżach przemysłu. Sprawdzają się na przykład na budowie, a także w transporcie, przemyśle stoczniowym i w branży energetycznej. 


Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?


Warto zaufać naszej ofercie, gdyż dysponujemy nowoczesnymi pojazdami w doskonałym stanie technicznie. Jednocześnie dobrze pamiętać, że zatrudniamy wyłącznie wysoce wykwalifikowanych oraz doświadczonych operatorów. Mają Państwo zatem pełną gwarancję bezpiecznej pracy bez względu na to, w jakiej branży zamierzają Państwo wykorzystać nasze dźwigi. Dla naszych klientów istotny jest także szeroki zasięg naszej usługi oraz atrakcyjne ceny wynajmu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w sprawie usług dźwigowych, a także do skorzystania z naszej oferty.

Jak wynająć dźwig w województwie śląskim?


Zapraszamy do kontaktu:
– telefonicznego +48 501 620 618
– mailowego biuro@zurawie.info 


Pobierz, wypełnij i prześlij:
formularz zamówienia